Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Бугенвілія гола – яскравий бонсай

0
167

Бугенвілія гола (лат. Bougainvillea glabra). Сімейство - ніктагіновие. Родина - Бразилія.

Бугенвілія - чагарник, що має чіпляються стебла. Квітки зібрані в приквітки, які пофарбовані в червоні, помаранчеві, білі або фіолетові кольори. У відкритому грунті бугенвілія зустрічається в Сочі, особливо багато її в Сухумі і Батумі. Вона виглядає дуже декоративно, обвиваючи веранди будинків.

Бугенвіллія гола (Bougainvillea glabra)

Розміщення. Рослина віддає перевагу теплі і добре освітлені кімнати. Цвіте з квітня по червень, але в теплих і світлих приміщеннях може зацвісти в січні - лютому. Влітку бугенвіллій слід виносити на свіже повітря. Взимку найкраще розмістити в світлому, прохолодному місці при температурі 7 - 10 ° С.

Догляд. Влітку рослину рясно поливають, регулярно обприскують водою і щотижня вносять повне мінеральне добриво. Бугенвіллія дуже чутлива до вологості повітря, тому її слід поставити на наповнений водою піддон з галькою. Взимку полив зменшують, але намагаються не допускати пересихання земляної грудки. Молоді рослини пересаджують раз в три роки, дорослі - раз в 5 - 6 років.

Бугенвіллія гола (Bougainvillea glabra)

Шкідники і хвороби. Для рослини небезпечні щитівки, червоний павутинний кліщ, борошнистий червець. При надлишку або нестачі вологи на листках з'являється плямистість.

Розмноження можливо напівздеревілими живцями, якщо використовувати ростові речовини і підігрівати ґрунт.

Бугенвіллія гола (Bougainvillea glabra)

На замітку. Бугенвіллія погано переносить переміщення з одного місця на інше, тому робіть це тільки в крайньому випадку. Щоб бугенвиллия цвіла в повну силу, необхідно в лютому старі пагони вкоротити на чверть. В цьому випадку утворюються нові додаткові пагони, на яких пізніше з'являться квітки.

Бугенвіллія гола (Bougainvillea glabra)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here