Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чарівні види ландшафтного саду Нонг Нуч в Паттайя, Таїланд

0
133

Незважаючи на те, що цей парк знаходиться на території азіатського Таїланду, не важко здогадатися, що в стилі він копіює знамениті сади французького Версаля. Цим дивним поєднанням Нонг Нуч зобов'язаний пані Нонг Нус Тансака, яка після тривалої подорожі по Європі вирішила перейняти деякі традиції.

Нонг Нуч

Так і народилася ця рукотворне диво, зараз є хорошою приманкою для туристів з усього світу. Крім величезної колекції орхідей, різних пальм і метеликів Нонг Нуч може похвалитися запальними святами, можливістю покататися на слонах і іншими маленькими радощами для відпочиваючих.

Нонг Нуч

Приїжджають подивитися Нонг Нуч не тільки іноземці, а й самі тайці. Багато з них вважають своїм обов'язком хоч раз в житті побувати в цьому дивовижному місці, яке прославило їх країну. Нагадуємо, що Нонг Нуч знаходиться в Паттайя, яка за часів будівництва парку була маленьким рибальським селом, а тепер - курорт світового рівня. Тому відвідування Нонг Нуча не складе труднощів для тих, хто вже збирався сюди.

Нонг Нуч

Всього в цьому парку близько 600 акрів самих різних ботанічних садів, і кожен день його відвідує понад 2000 осіб! Тільки уявіть, яке безліч людей в рік змогли побачити це дивовижне місце!

Нонг Нуч

У складі парку є "Сад орхідей", "Сад кактусів", "Холм метеликів", "Садок птахів", "Сад горщиків" (традиційне тайське мистецтво), "Сад бонсай", "Блакитний сад" (тут знаходяться пальми і папороті) , "Слонова ферма", "Французький парк", "Автопарк", "Стоунхендж". Останній є просто моделлю відомого споруди, розташованого в Великобританії.

Нонг Нуч

До речі, весь парк придбав туристичну спрямованість лише в 1970-х роках, коли було прийнято рішення побудувати на території бунгало для здачі в оренду, басейни, ресторани і банкетні зали.

Нонг Нуч

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here