Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Чудові ідеї для зони джакузі на присадибній ділянці

0
204

Прекрасні проекти з усього світу готові надихнути кого завгодно на створення чогось своїми руками. Адже заради такої краси хочеться придумувати, намагатися, переробляти і знову починати будувати, знаходячи потрібні рішення.

Чудові ідеї для зони джакузі

Перший приклад зони джакузі дуже веселий і виконаний в сучасному стилі з середземноморськими елементами. Такий підхід дозволяє створити чітке розмежування просторів, в даному випадку - патіо і, безпосередньо, зони джакузі. Поєднання коралового, салатового і жовтого кольорів на текстилі створює цілісний образ місця для повного розслаблення у вихідні.

Чудові ідеї для зони джакузі

Другий варіант є повністю середземноморським і збудований, в першу чергу, на красі природних матеріалів. Тут - камінь, вода, залізо в світильниках і пишна зона на задньому плані грає найважливішу і єдину роль в декорації.

Чудові ідеї для зони джакузі Наступний варіант з'єднує сучасні мінімалістичні мотиви зі середземноморським стилем. Не дивно, що так часто в екстер'єр копіюються саме вдома Іспанії, Португалії та Марокко, адже саме в такому дизайні відчувається природне достаток і спекотне літо.

Чудові ідеї для зони джакузі

Мінімалізм - ще один варіант для створення зони джакузі на ділянці - виглядає більш стримано, зате і більш заспокійливо. Нейтральні кольори в суміші з бірюзовою водою і темним деревом дозволяють повністю розслабити не тільки розум, але і очі.

Чудові ідеї для зони джакузі

Європейський варіант для джакузі виглядає для нас найбільш традиційно - плитка, дерев'яні лава і паркан, трохи каменю і бетону. Вигідно виглядає кругла форма ванни, що дозволяє урізноманітнити екстер'єр.

Чудові ідеї для зони джакузі

Стиль "лог кабін", в перекладі з англійської просто - "дерев'яний будинок", є вільною імпровізацією на тему швейцарського шале. У цій зоні джакузі крім ванни був продуманий спеціальний декоративний екран. Він являє собою скульптуру з заліза в формі численних кіл, зчеплених разом, і її підсвічування.

Чудові ідеї для зони джакузі

Сучасний стиль американського екстер'єру для заміського будинку може бути найбільш підходящим для організації зони джакузі на ділянці. Тут немає строгих правил, але є певна естетика, що дозволяє поєднувати дерево, камінь, залізо, мідь і інші матеріали в цікавих пропорціях.

Чудові ідеї для зони джакузі

Ще один варіант дизайну зони джакузі - найбільш близький до природи - не має назви. Насправді, щоб його організувати не потрібно обмежуватися якимось стилем. Використання каменю, який впісиватся в навколишній ландшафт, при проектуванні зони джакузі на кордоні ділянки і природи буде достатньою умовою.

Чудові ідеї для зони джакузі

Останній варіант - сучасний європейський мінімалізм - може здатися вам самим захоплюючим через що відкривається виду на фотографії вище. Це найбільш спокійний варіант для заміського будинку, виконаний в нейтральних тонах і максимально зручний в експлуатації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here