Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Спа-салон із старої теплиці

0
150

У цій статті шведська пара Сара і Матс ділиться з нами деталями та секретами в побудові дачного спа-куточка, який вони зробили ... в теплиці на задньому дворику. Усередині вона пофарбований у білий. Тіні від навколишнього спа-салон рослинності, падаючи на такого кольору стіни, роблять це місце чарівним куточком для відпочинку на природі! Сімейна пара Мальмстрем-Олсенс зробили це місце виключно для власного задоволення. Тут вони купаються під зоряним небом, п'ють каву або читають. Кілька красивих рослин горщиків тільки підсилюють відчуття оази, яке так і витає в повітрі.

Спа-салон зі старої теплиці Ідея для такого будиночка народилася з теплиці, яка була занадто мала для оптимального вирощування овочів. Зносити її не хотілося, але і залишати в своєму звичайному невибагливому вигляді на ділянці - теж. "Спочатку ми думали, що це буде подобу альтанки", - говорить Матс, "але під час будівництва, яке проходило в екстремально-гарячих липневих умовах, я прийшов до думки про ванну на свіжому повітрі, про яку так мріяв у дитинстві! Поки я фарбував стіни, в мені тільки утвердилася бажання і цілий образ, який ми могли б втілити разом з дружиною. Тепер у нас спа-салон за містом! Хто б міг подумати!

Спа-салон зі старої теплиці Скляний будинок є колективною роботою Сари і Матса. Сара займалася в основному декором, з оглядкою на нестандартну форму і розмір стекол в старій теплиці. Матс, який за професією тесляр, зробив два столика і обшив саму чашу деревом. "Воду ми отримуємо, простягаючи сюди шланг із залізної бочки, яка стоїть на ділянці. Для того, щоб прийняти ванну пізно ввечері, ми спочатку наливаємо в неї гарячої води днем, вона трохи остигає, а потім додаємо пару відер, нагрітих на грубці", - розповідає Сара. Зовні теплиця пофарбована в яскраво-синій колір, на відміну від білої кімнати. "Ми залили підлогу бетоном і покрили його дошками, щоб все виглядало як в будинку. Подвійні двері, які я встановив, відкриваються на сад і забезпечують вентиляцію".

Спа-салон зі старої теплиці "Найперша ванна була чистою ейфорією, - згадує Сара, - ми закінчили будівництво пізно вночі, і тому я лежала, дивлячись на нічне зоряне небо. Це було так дивовижно і чарівно! Я багато років не відчувала себе так добре, як в ту ніч ". Діти Сари і Матса називають цю споруду "будиночком для басейну", а ми самі - "спа-салоном". Хоча насправді це просто ванна, встановлена в колишньої теплиці. Дуже важливо красиво оформити таке місце. Так, щоб воно дійсно нагадувало про ідеальний літній відпочинок і втілювало мрії. Вибір Сари і Матса на користь білого кольору чудовий! У цю кімнату можна додати зображення черепашок і картини з пляжними пейзажами, а також розкласти тут гальку. Дуже красиво виглядатимуть і свічки на столику, красиво висвітлюють приміщення з початком сумерок.

Спа-салон зі старої теплиці Не варто забувати про практичність - вам обов'язково знадобляться гачки і полички для різних приналежностей і речей. Хоча, варто зауважити, що в загальному організація такого спа-салону дуже проста, і навіть дуже низькі стелі, під якими доводиться злегка нахилятися, не зменшують задоволення!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here