Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ерець самшинолистяний

0
221

Вважається, що батьківщиною рослин роду Кармона є країни Азії, де їх прийнято використовувати для бонсай. Одне і двох-річні гілки рослин чудово піддаються формуванню за допомогою спеціального дроту.

Правильна і офіційна назва рослин роду Кармона - Ерець самшинолистяний (Exretia buxifoila), однак, назву Кармона (Carmona microphylla) більш відомо і поширене в світі.

Кормона (Fukien Tea Tree)

Рід належить до малопоширених сімейства бурачниковое і включає в себе два десятка видів вічнозелених чагарників з шорсткою корою і невеликими блискучими листям, покритими короткими світлими волосками. Рослини досягають у висоту тридцяти - сорока сантиметрів. Однак, зустрічаються і більші екземпляри - п'ятдесят і більше сантиметрів у висоту. Цвітіння рослин можливо в будь-який час року. З маленьких білих квіток, по зовнішньому вигляду малодекоративні, розвиваються гарні червоні або жовті плоди. Вони неїстівні (гіркі на смак), розмір кожного - не більше сантиметра в діаметрі.

Кармона - рослина теплолюбна, але влітку його потрібно тримати в півтіні на відкритому повітрі. У зимовий період рослина переміщують в тепле приміщення з високою вологістю повітря. Оптимальна температура в цей період - + 20 ... + 23 градуси Цельсія.

Кормона (Fukien Tea Tree)

При поливі потрібно користуватися тільки відстояною водою. Зволоження субстрату має бути рівномірним, обприскування листя рослини - періодичним.

У міру зростання Кармона пересаджують в ємності великих розмірів. Але робити це треба дуже акуратно і не частіше одного разу на два - три роки. Розмножується Кармона за допомогою живців із застосуванням фітогормонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here