Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Високий врожай томатів в теплицях, як?

0
33

Досягти хороших показників врожайності при вирощуванні томатів - завдання не просте, але цілком здійсненне, якщо дотримуватися кількох основних правил. Поради городників зі стажем, зібрані з приватної колекції, допоможуть швидко освоїти цю складну науку домашньої агрономії.

Томати
Томати. © hydrogardener

6 порад з вирощування томатів у теплиці

1. Загущені посадки рослин

Загущені посадки рослин томатів - основна проблема і причина поганих урожаїв помідор. Щоб рослини активно плодоносили і давали плоди, необхідно забезпечити до кожного листку вільний доступ сонячних променів. Своєчасне видалення пасинків, нижніх листя дозволять поживним речовинам досягати верхніх ярусів рослини і томат буде давати більше кольору і плодів. Досвідчені городники радять видаляти будь-які листи, розташовані нижче 30 см від землі.

Вирощування томатів у теплиці.
Вирощування томатів у теплиці. © hydrogardener

2. Правила поливу томатів

Полив рослини необхідно здійснювати під корінь, ні в якому разі не обприскувати водою - це не кімнатні квіти. Ідеальна температура води для поливу томатів + 18-22 ° С. Якщо ви тримаєте бочку, куди налита вода для поливу, намагайтеся накривати тару щільною кришкою, щоб не підвищувати рівень вологості всередині теплиці. Час поливу з п"ятої ранку до обіду, коли температура повітря нижче температури води, тоді овочі краще засвоюють мінерали, поживні добавки, добре вбирають вологу.

3. Температурний режим для томатів

Жарко в теплиці? Покладіть між рядами темні камені (можна спеціально забарвити в чорний колір сажею) або пляшки з затемненого скла. Ці предмети "вберуть" в себе сонячний колір і надлишки тепла, знижуючи загальну температуру в приміщенні теплиці.

Томати висаджені в теплиці.
Томати висаджені в теплиці. © hydrogardener

4. Добрива і підживлення томатів

Проводити підживлення рослин 3 рази за весь вегетативний період фосфором і кальцієм:

    • через 10 днів після посадки;
    • кожні 30 днів обприскувати томати розчинами мікродобрив.

Включати в другому періоді обов"язкові компоненти: бор, марганець, магній, мідь, молібден, цинк, в землях з нейтральним pH бажано додавати залізо. Використовуйте імуномодулятори: іммуноцітофіт, циркон, Елін.

5. Вологість повітря для томатів

Помідори є само- плодоносною культурою, тобто квітка рослини запилюється самостійно. Щоб поліпшити якість запилення, збільшити кількість зав"язі на томатах, необхідно стежити за вологістю в теплиці, намагатися, щоб повітря було сухим, а температура 20-26 ° С.

Томати недозрілі.
Томати недозрілі. © painted rabbit

6. Полив томатів в період плодоношення

Рідкісний і рясний полив томатів в ранній період вегетації після появи першої зав"язі плодів на кущах треба змінити на рідкісний: 2 рази на 7-10 днів малими дозами води (не більше 250 мл під кущ).

Погодьтеся, досить прості рекомендації виконати не так вже й складно! Зате урожай вас порадує, такої великої кількості плодів і тривалого терміну плодоношення кущів томатів ви не побачите більше ніде.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here