Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Вирощуємо Льон великоквітковий

0
225

Льон (Linum) - симпатична трав'яниста рослина висотою 35-60 см зі стрункими тонкими, але міцними стеблинками і дрібними квіточками світло-блакитного, білого або рожево-червоного забарвлення. У природних умовах льон виростає в гірських регіонах Китаю, Індії, Середземномор'я. Його широко обробляють в помірній зоні Північної Африки, Північної Америки, а також Європи і Азії.

Лён крупноцветковый
Льон великоквітковий.

У декоративному квітникарстві найбільшу популярність отримав Льон великоквітковий червоний (Linum grandiflorum) - ефектний кущистий однолетник висотою 45-50 см, шириною 15-20 см. Рослина з вузькими світло-зеленим листям і досить великими (до 3,5 см) блюдцевидной п'ятипелюстковими квітками червоного забарвлення. Квітки живуть не довго. Вранці вони зацвітають, а до вечора їх атласні пелюстки опадають. Їм на зміну розпускається безліч нових бутонів, і буйне цвітіння триває до жовтня місяця.

Лён крупноцветковый
льон великоквітковий

Льон великоквітковий ідеально вписується в мавританський газон, відмінно гармонує з багатьма засухостійкими і солнцелюбівие культурами, наприклад, волошками. Він хороший і в змішаних міксбордерах, і сільських палісадниках, і в сучасних садових композиціях, і в букетах. Для цього квітка в фазі бутонів висмикують із землі разом з коренем. Корінь обрізають, а рослина ставлять у вазу. Такий букет зберігає свою свіжість протягом 3-5 днів.

Лён крупноцветковый
Льон великоквітковий.

Декоративний льон гарний і невибагливий. Віддає перевагу сонячним місцям, легко переносить посуху і невеликі заморозки. Чи не вимогливий до складу грунту. Може повноцінно рости на будь-якому садовому землі, але тільки без явного застою вологи. Грунт перед посадкою добре перекопують, вносячи на кв. метр 3-4 кг добре перегнилого компосту і по столовій ложці калію сульфату, суперфосфату, а також відмінного добрива для квітучих "Агрікола". Після цього грунт добре розрівнюють граблями, рясно поливають і приступають до посіву.

Лён крупноцветковый
льон великоквітковий

Грунт на грядці, де посаджений льон, повинна бути в стані постійної вологості. Щоб рослини не розпадалися в різні боки, їх висаджують щільною групкою. Льон можна посадити і серед білих ромашок, вийде дуже корисне і ошатне поєднання. Для тривалого і рясного цвітіння необхідний регулярний полив, своєчасна прополка і розпушування.

Розмножується Льон великоквітковий червоний насінням, які в середині весни висівають відразу в грунт на заплановане місце. Для більш раннього цвітіння насіння можна сіяти і під зиму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here