Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Салатна листова гірчиця

0
205

Салатна листова гірчиця - однорічна рослина. Молоді листочки не тільки мають приємний гірчичний смак, але і багаті вітамінами, солями кальцію, заліза. Це скоростигла і досить холодостійка рослина. У молодому віці утворює розетку листя. Зростає на будь-яких родючих ґрунтах.

Листовая горчица
листова гірчиця

Грядки копає на глибину до 12 см, вносять 2 - 3 кг перегною на 1 м 2, перекопують, розрівнюють і поливають розчином "Ідеалу" (1 столова ложка на 10 л води) з розрахунку 2 -3 л на 1 м 2.

Насіння висівають 20 - 25 квітня, потім 15 - 20 травня і 5 -10 серпня. У жаркий період пошукові роботи не сіють, так як рослини швидко стрілку, а якщо і сіють, то вибирають напівзатінене місце.

Насіння сіють на глибину 1 см, відстань між рядами 10 - 12 см. У фазі 2 -3-го листків сходи проріджують так, щоб між рослинами було 3 - 4 см. До збирання приступають, коли листя досягнуть 10 -12 см.

Листовая горчица
листова гірчиця

Догляд за гірчицею полягає в розпушуванні і поливі. Поливають 2 рази в тиждень, але не рясно. При нестачі вологи листя стають грубими, несмачними і рослина швидко стрілкою.

При появі перших листочків проводять кореневу підгодівлю: у 10 л води розводять 1 чайну ложку сечовини (карбамід) і поливають з розрахунку 3 л розчину на 1 м 2. З свіжозірваних листя роблять салат з рослинним маслом або зі сметаною, смачні і бутерброди з листям гірчиці. Кращий сорт - Салатная-54, Волнушка.

Листовая горчица
листова гірчиця

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here