Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Місячний посівний календар на 16 січня 2020 року

0
163

12 місячний день, зростаюча Місяць у Тельці.

Можна продовжувати розпочаті напередодні посіви. Намагайтеся забезпечити сім'ю найрізноманітнішої вітамінної зеленню: взимку навіть в квартирі можна пророщувати насіння на їжу, виганяти кореневища і коренеплоди, і ростити модну нині мікрозелень! Ну а якщо в будинку знайшлося місце до городу на підвіконні, у другій половині січня можна вирощувати огірочки без досвічування.

Слушна нагода для робіт в саду: розподіліть випав сніг з користю для рослин: як це зробити, повідають матеріали Скільки снігу нам потрібно і борсається в снігу корисно для саду.

Якщо утворився наст, не лінуйтеся, беріть вила чи граблі і руйнуйте крижану кірку: взимку рослинам і так нелегко, а якщо ще й кисень їм перекрити, буде зовсім погано. Вирушаючи рятувати сад, одягніться відповідно погоді: навіть в невеликий мінус можливо переохолодження або обмороження.

Можна зайнятися складанням почвосмесей - коли настане гаряча пора посівів на розсаду, готовий грунт буде до речі.

Освіжіть в пам'яті вимоги культур до складу сумішей, згадайте корисні властивості складових: торфу, перегною, перліту, вермикуліту, цеоліту. Якщо користуєтеся торф'яними таблетками - можна і їх зробити своїми руками!

Згадайте способи передпосівної підготовки насіння (особисто мені подобається метод з використанням гумінових кислот), згадайте особливості посіву дрібного насіння. Якщо є сумніви в придатності насіння свого збору або залишилися з минулих років, краще зараз перевірити їх на схожість (щоб при необхідності вчасно купити свіжі). Чи не рекомендовано розпушування в зоні коренів і пересадка.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here