Новини у «Садибі»

Якщо ви не хочете пропустити цікаві статті про світ рослин, розміщені на сторінках нашого проекту, ми пропонуємо вам підписатися на розсилку "Садиби". Щотижня на адресу вашої електронної пошти буде приходити добірка найцікавіших статей та новин проекту, огляд цікавих тем форуму, посилання на кращі тематичні ресурси. Для того щоб підписатися на розсилку, введіть свою адресу електронної пошти в формі "Підписатися на новини".
"Підписатися на новини"
Що ви отримаєте:

  • Найцікавіші статті та новини проекту
  • Спеціальні пропозиції від партнерів
  • Календар садових робіт

Як підписатись?
Для підписки введіть адресу вашої електронної пошти у формі, що розташована вище на сторінці і натисніть кнопку "Підписатися".
Для отримання розсилки ви повинні в явній формі підтвердити своє бажання в отриманні інформації до початку розсилки. Це відбувається в два етапи.
Встановивши галочку "Підписатися на розсилку" у формі реєстрації, у формі коментарів до статей сайту, або ввівши адресу електронної пошти у формі підписки;
Клікнувши на посилання підтвердження підписки у листі, передплатник підтверджує, що є власником цїєї поштової адреси.

Відмова від отримання розсилки
Відмовитися від розсилки можна в будь-який момент на спеціальній сторінці, ввівши адресу своєї електронної пошти і натиснувши кнопку "Продовжити". Так само посилання для скасування підписки міститься в кожному випуску розсилки внизу сторінки. Для того щоб відписатися від розсилки вам не потрібна додаткова авторизація або введення паролю.