Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Орхідея Фаленопсіс

0
285

Фаленопсіс - одні з найкрасивіших орхідей, "орхідеї-метелики". Їх квітки забарвленням і розміром можуть посперечатися з тропічними метеликами. Розмах "крил" квітки може досягати 8 см. Палітра забарвлення дуже велика - білі, жовті, фіолетові і навіть зелені, рівно пофарбовані або малюнчаті. Контрастно пофарбована губа квітка виділяється на тлі пелюсток.

Фаленопсіс (Phalaenopsis)

Всупереч розхожій думці, доглядати за фаленопсіс не так вже й складно, вони невибагливі. Це ідеальна орхідея для новачка. Рослина буде комфортно почувати себе в теплому світлому місці, поза досяжністю прямих сонячних променів. Температура в приміщенні не повинна опускатися нижче 18 градусів. В "період спокою", протягом 1-2 місяців, коли орхідея закладає бутони, вона потребує більш низькій температурі - 16 градусів.

Фаленопсіс (Phalaenopsis)

Поливати фаленопсіс найзручніше методом купання - занурюйте на короткий час горщик з рослиною в відро з м'якою водою. Тільки будьте уважні - волога не повинна потрапити на точку росту, це загрожує гниттям і загибеллю рослини! Орхідея любить вологе повітря - обприскуйте її час від часу, намагайтеся, щоб вода не потрапила на квітки. Влітку два рази в тиждень підгодовуйте фаленопсіс спеціальними добривами в слабкої концентрації. Пересаджувати варто тільки, коли в тісному горщику припиняється ріст рослини.

Фаленопсис (Phalaenopsis)

При правильному догляді орхідея буде радувати Вас регулярним і тривалим цвітінням.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here