Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як поліпшити ландшафт

0
142

Що ж можна зробити, щоб поліпшити або оновити ландшафт? По-перше, було б корисно подивитися на ваш будинок з боку. Подивіться на свій двір як потенційний покупець, який наближається до нього вперше. Звертайте увагу на будь-які недоліки або високі чагарники, які можуть блокувати цікаві архітектурні особливості та акценти. Їх можна легко усунути для створення більш доглянутого вигляду ділянки і відкриття всієї краси пейзажу.

Вид на дорожку ведущую к дому
Вид на доріжку що веде до будинку © FD Richards

Звичайно ж, є кілька обов'язкових правил по догляду за садовою ділянкою. Тримайте газон і клумби у чистоті. Доглянутий газон і його околиці дозволять покупцеві (тобто вам) зрозуміти, що про будинок добре піклуються. Зробіть вибір відповідно до засіб для боротьби з бур'янами й комахами, які можуть зіпсувати весь зовнішній вигляд.

Лицьова сторона будинку

Думка покупця про будинок почне розвиватися при підході до вхідних дверей. Тримайте цю область в стороні від сміття і подумайте про насадженні сезонних квітів уздовж доріжки.

Яскраві квіткові композиції в незвичайних горщиках і кашпо завжди бажані елементи в дизайні ділянки.

Вид на дом с другой стороны участка
Вид на будинок з іншого боку ділянки © FD Richards

Задній двір

Не забувайте про задньому дворі. Ця область може бути не видно відразу, але може бути настільки, ж важлива, як і передній двір. Походіть навколо будинку, огляньте територію. Подобається? Різні іграшки, старі речі і садові інструменти краще тримати в стороні або спеціально виділити для них сарай, щоб вони не відволікали увагу від загального благополуччя у дворі.

Переконайтеся, що дворик і доріжки є чистими. Якщо ви відчуваєте сірість і смуток, є кілька швидких способів щоб прикрасити двір. Наприклад, пофарбувати бетон, посадити сезонні квіти та квітники, встановити додаткові джерела світла.

освітлення

Освітлення в саду, це також дуже важливо, особливо по ночах і вечорами, встановити його можна швидко і без величезних матеріальних витрат. Уздовж дороги можна розмістити маленькі подоби камінів з відкритим вогнем, які ніби йдуть на зустріч до гостей. Вони також можуть бути стратегічно розташовані так, щоб висвітлити чагарники та інші елементи ландшафту.

Тіні, що відкидаються освітленням, можуть створити гарний зовнішній вигляд для будинку. Світло також може бути розташований на зовнішній стороні будинку, щоб підвищити видимість під час входу і додати архітектурний інтерес до двору.

Вид на цветник за домом
Вид на квітник за будинком © FD Richards

Збільшення вартості будинку

Якщо ви захочете продати будинок, потрібно в нього спершу вкласти трохи більше часу і грошей. Добре спланований і візуально привабливий пейзаж допоможе не тільки в продажу будинку, але і в збільшенні його вартості. Екстер'єр є однією з небагатьох частин ділянки в які вигідно інвестувати.

При реконструкції, ви звичайно витратите купу сил і грошей для планування пейзажу і здійснення проекту, але в підсумку ви отримаєте гарний пейзаж, в якому буде комфортно і приємно проводити час, запрошуючи друзів і знайомих.

Намагаючись слідувати деяким із зазначених вище пропозицій, ви станете на шлях створення будинку вашої мрії. Якщо ви відчуваєте, що не готові і чимось налякані, то ви можете спробувати прогулятися по місцевих красивим територіям і обговорити ваші ідеї з їх творцями. Крім того, можна отримати кваліфіковану допомогу за низькою вартістю.

Запам'ятайте, що думка потенційного покупця буде формуватися видом і станом вашого будинку від моменту, як вони побачать його, будь-то на фотографії або наживо. Будемо сподіватися, що ці поради допоможуть вам поліпшити загальний стан вашого ландшафту і створити незабутнє враження теплого привітального будинку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here