Про «Садибу»

Думка про такий проект зріла не один рік. Натомість, лише влітку 2018 року наша команда остаточно сформувалась, і ми взялися до справи. Сподіваємось що будемо корисними для наших читачів, і зможемо сумісними зусиллями розвивати проект "Садиба". З невеликого сайту невдовзі ми плануємо перетворився в співтовариство, місце спілкування та обміну досвідом для всіх захоплених таким цікавим процесом, як вирощування найрізноманітніших рослин. Ми прагнемо стати для вас щоденним джерелом корисної та цікавої інформації як для любителів і початківців садівників і квітникарів, так і для професіоналів в області рослинництва та квітництва, ландшафтного дизайну. І не забуваємо про домогосподарок, у кращому сенсі цього слова, для вас ми підготуємо смачні рецепти страв.

Розкажи що вмієш та знаєш

Маєте свій унікальний, або просто цікавий досвід, та бажаєте поділитися своїми знаннями і отримати корисні поради? - Приєднуйтеся до нашої спільноти і ви зможете писати про улюблені рослини, або наприклад, про дієвий спосіб боротьби з шкідниками, викладати фотографії своїх квіткових композицій або планування ділянки. Ми будемо раді будь-яким матеріалам, коментарям і порадам. Якщо у вас є власний блог або сайт з матеріалами на тему квітництва і рослинництва, ви можете розповісти нам про нього або опублікувати на нашому сайті копію свого матеріалу. І ми певні, що ви зможете знайти послідовників та однодумців, сподіваємося, що ваша стаття або замітка буде цікава всім. Інформацію про те, як опублікувати статтю, ви знайдете на сторінці "Як опублікувати статтю?".

Читай статті інших авторів

Наша "Садиба" оновлюється щодня і містить безліч найрізноманітніших матеріалів. Для того, щоб знайти потрібну вам інформацію, скористайтеся пошуком вгорі навігаційної панелі праворуч. Також вам може допомогти рубрикатор вгорі сторінки. Якщо ви не знайшли якоїсь інформації, напишіть нам і ми попросимо наших авторів написати статтю або замітку на цю тему.

Наші плани

Ми намагаємося не стояти на місці і в наших планах багато нових і корисних доповнень та вдосконалень для нашого сайту. Заходьте до нас частіше, сподіваємося, ми вас не розчаруємо. Ми будемо раді, якщо "Садиба" стане вашим другом, а ви - нашим постійним відвідувачем.