Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Ранні огірки

0
191

Сьогодні ми поговоримо про огірки і я хочу поділитися з вами деякими досвідом вирощування цієї культури.

Огірки цінуються не за поживність, а за свої смакові якості і зміст деяких унікальних мінеральних солей. На "зеленому" ранневесеннем столі вони займають почесне місце. У овочівників виникає питання, як же виростити ранній урожай огірків, цього теплолюбного рослини?

Огірок (Cucumber)
Огірок (Cucumber)

Рано навесні, як тільки сонячні промені трохи зігріють землю, на добре освітленому місці я роблю лунки діаметром 30-35 см і глибиною близько 10 см. Відстань між такими лунками роблю не менше 1 метра. У кожну лунку висаджую по 7-8 штук проклюнулися насіння огірків надранніх сортів (використовую суміш різних сортів) і накриваю лунки полівінілхлоридної плівкою. Краї плівки притискаю до землі різними способами, аби плівка була злегка натягнута над лункою.

Огірок (Cucumber)
Огірок (Cucumber)

Плівка перешкоджає випаровуванню вологи, а простір під нею нагрівається під дією сонячних променів, огіркові сходи швидко ростуть - їм не страшні навіть нічні заморозки. На той час, коли загроза заморозків повністю мине, я розрізаю плівку над рослиною і вивільняю його на поверхню плівки. Слабкі рослини видаляю, а в кожній лунці залишаю тільки 3 або 4 сильних рослини, до цього часу вони перебувають у фазі 5-го справжнього листка.

Надалі плівку не забираю, вона допомагає зберігати вологу, так необхідну огірковим рослинам, а бур'яни, які ростуть під плівкою, зігрівають огірки своїм теплом. Поливи при такому методі скорочуються вдвічі, огірки завжди чисті, так як лежать на плівці, а не на землі.

Огірок (Cucumber)
Огірок (Cucumber)

Чому цей метод вирощування дозволяє отримати ранній урожай огірків? Секрет полягає в поєднанні високої вологості та високої температури - цих двох найважливіших вимог огірків. Якщо перед початком цвітіння (в період бутонізації) поливи припинити (до легкого підсихання грунту), то буде утворюватися більше жіночих квіток. Відповідно, урожай огірків буде не тільки ранній, але і високий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here