Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Розцвітали … картопляні дерева

0
196

До картоплі це славне декоративна рослина відносини, звичайно ж, не має - воно відноситься до сімейства пасльонових. А ось квіти, та й листя дійсно нагадують картопляні. Цвіте дерево густо, виглядає незвично, тому виробляє особливе враження. Картопляне дерево, воно ж Паслен горечавковідний, (Solanum rantonnetii) буквально усипане фіолетово-синіми квітками з жовтим оком. Існують два різновиди картопляного дерева: кучерява і ампельноє. Пагони досягають двох метрів у довжину. Листочки маленькі, овальні, "з пушком", квітки або синьо-фіолетові, або білі з жовтою серединкою. Гідність картопляного дерева - рясне і тривале цвітіння - з травня по жовтень.

Картопляне дерево, або Паслен горечавковідний (Blue Potato Bush)

До нас картопляне дерево потрапило з Південної Америки, тому любить тепло. Якщо хочете вирощувати його на дачі, пам'ятайте: навіть слабкий заморозок рослина погубить.

Щоб домогтися найбільш пишного цвітіння, поставте декоративний "картопля" в таке місце, де він весь час буде під прямими сонячними променями, але захищений від вітру і дощу. Поливати потрібно часто, особливо в спеку - двічі в день, вранці і ввечері. У період цвітіння раз на тиждень додавайте в воду рідке квіткове добриво. Придивляйтеся до листів: якщо вони почнуть жовтіти, терміново збільште дозу підгодівлі, інакше вони просто впаде.

Картопляне дерево, або Паслен горечавковідний (Blue Potato Bush)

Зростає квітуча "картопля" швидко, тому верхівки пагонів можна вкорочувати кілька разів за сезон. Куди подіти його взимку? Занести в прохолодне, світле приміщення, поливати помірно. Температура повітря в приміщенні не повинна перевищувати 7 градусів. Щоб до рослині не приставали шкідники і грибок, регулярно провітрюйте приміщення, намагаючись не застудити квітка. Влітку допоможіть картопляного дереву підв'яжіть до шпалери, і стіна суцільних кольорів вам уготована. Причому, квітів дивовижних. А здивованим сусідам можете сказати, що це цвіте новий, декоративний сорт картоплі ...

Картопляне дерево, або Паслен горечавковідний (Blue Potato Bush)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here