Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сад та город австралійською: дачні ідеї з іншого кінця землі

0
485

Ці будинок і сад під ліричним назвою "Glenmore" є чарівною резиденцією, побудованої в 1840 році. Вона складається з житлового будинку, господарських будівель, саду, городу, розарію, а також безлічі декоративних клумб. 25 років минуло з тих пір, як Ларрі і Міккі Робертсон в пошуках заміського житла натрапили на старий напівзруйнований будинок. Тепер же їх маєток - унікальний історичний об'єкт, який показує всю красу австралійського сільського стилю життя.

Сад та город австралійською

Показуючи краси свого саду, Робертсон ще й захоплююче розповідають про його створення. Практично з нуля і при нульовому досвіді. Їхній будинок - це захоплююча історія і прекрасне свідчення того, що постійна робота може привести до настільки радісним результатами.

Незважаючи на те, що всі 25 років були проведені в постійних клопотах про ділянку і ремонті самого будинку, для цієї сім'ї дача - віддушина і дзеркало. У ній вони бачать своє відображення і воно їх несказанно радує.

Сад та город австралійською

Сам маєток "Glenmore" розташоване недалеко від однойменного містечка в південних низинах району Камден (1 година їзди від столиці країни - Сіднея). Ларрі і Міккі використовують його як дачу, а живуть самі в межах міста. Найчастіше Робертсон проводять все літо на природі, радіючи своєму квітучому ділянці і вирощеним своїми руками овочам.

Австралійський теплий сезон, втім, триває цілий рік, але 6 окремих місяців в посушливий сезон їх дача вимагає особливої уваги і постійного поливу. В інший час Робертсон приїжджають сюди тоді, коли можуть або коли дуже хочеться відпочити від міської суєти.

Сад та город австралійською

У своєму саду Роберстон вирішили не дотримуватися певного стилю дизайну, так як не зовсім розуміють, навіщо обмежувати себе якимось рамками. Коли є вільний час, вони просто з радістю реалізують ідеї, що прийшли на розум, і піклуються про свою ділянку.

В якомусь сенсі їх сад все одно можна назвати австралійським, через вибору рослин і архітектури будови. Вони хотіли створити собі місце для затишного життя на природі, щоб все навколо радувало око.

Сад та город австралійською

Багато років тому Ларрі зважився на експеримент - посадити по обидва боки від головного входу в будинок габаритні місцеві рослини. Ви можете бачити їх на фотографії вище. Тоді Міккі ця ідея здалася надто екстравагантним, а зараз вона бачить - саме вона привела до того, що їх сад можна став дійсно цікавим і оригінальним. Тому зараз Робертсон розуміють, що між креативом і практичністю повинен бути ідеальний баланс, що дозволяє створити сад як зручний, так і унікальний.

Сад та город австралійською

Міккі ділиться своїми думками з приводу роботи на ділянці: "Найжахливіше в справі декорування ділянки - це нездатність реалізації якихось дуже цікавих задумок практично. Ось я, наприклад, завжди хотіла, щоб під вікном із зовнішнього боку висіли діжки з квітами. Але, на жаль, наш будинок цього зробити не дозволяє. Тоді ми придумали поставити під вікном лавочку, на яку вже ставляться горщики. Мені такий варіант з часом сподобався ще більше - адже він наш, власний! ".

Сад та город австралійською

Ларрі більше подобається доглядати за клумбами при господарських будівлях, в яких багаторічники розростаються самі. Таку ідею мінімального втручання він намагається втілювати всюди, де тільки можна.

Сад та город австралійською

"Дуже важливо зробити дачу в першу чергу зручним. Коли є досить сараїв, поличок в будинку, інструментів, крамничок і грядок, інше вирішується само собою. А якщо навіть маленька робота забирає у вас багато часу на організацію - все стає в тягар, навіть вирвати пару колючих бур'янів. Адже ви навіть не знаєте, де рукавички! а щоб їх знайти, потрібно витратити, як мінімум, 15 хвилин часу. у нас все лежить на своїх місцях, а на ділянці в потрібному місці ми навіть побудували маленький сарайчик, який зовні нагадує будку. Там лежать все инстр менти, які можуть знадобитися в будь-який момент ", - говорить Ларрі.

Сад та город австралійською

Незважаючи на те, що Робертсон дісталися дуже старі господарські будівлі, постійний догляд за ними приносить свої плоди. Багатьом з них вже більше 40 років, а вони все ще стоять - їм тільки поміняли дах. Навколо ж сім'я намагається якомога декоративніше використовувати простір, наприклад, дотримуючись акуратність в будь-якій роботі. Наприклад, горщики біля задньої стіни одного з сараїв стоять строго по лінієчці. Так навіть велике скупчення дрібних предметів виглядає більш охайно.

Сад та город австралійською

У якийсь момент Робертсон дуже зацікавилися шпалерним вирощуванням рослин, і на хвилі цього захоплення зробили цілий тунель, який веде до місця відпочинку - невеликий лавочці. Коштує ця конструкція посеред городу, і тому ще більш корисна - як тільки хочеться відпочити, вам не потрібно йти через всю ділянку до якоїсь "зоні відпочинку", який ви всіма силами намагаєтеся тримати в красі, як парадну клумбу. Тут можна відчувати себе вільно і в робочому одязі. І, не знімаючи рукавичок, перепочити пару хвилин перед наступною роботою.

Сад та город австралійською

Крім звичайних садових рослин, Робертсон дуже люблять сукуленти, які розставлені у горщиках по всьому саду. Для Австралії це ще більш зрозумілий вибір, тому що вони не вимагають частого поливу.

Сад та город австралійською

Під великим навісом Робертсон зробили простору їдальню - все сімейні свята відзначаються саме тут. 3 столи, кожен з яких вміщує по шість чоловік, були взяті у сусідів, коли ті вже хотіли викидати їх. Робертсон вирішили, що якщо річ ще може працювати - нехай працює. Накрили їх скатертинами і поставили в потрібне місце.

Сад та город австралійською

Тут же під навісом вони підвісили безліч черепашок, які самі зібрали на пляжі в Сіднеї, на кольорові стрічки. Така краса не тільки нагадує про море в настільки спекотною долині, але і дарує прекрасні спогади про відпочинок всією сім'єю.

Сад та город австралійською

Над парадним входом Робертсон довгий час не працювали і тільки в останні роки приступили до облагороджування цій частині ділянки. Тепер тут, на європейський манер, розташована зручна під'їзна майданчик, яка дуже виручає, коли сюди з'їжджаються родичі і друзі. Комі того, тут варто лавочка і геометрично посаджені невибагливі великі рослини. Це робить догляд за цим місцем мінімальним, але красу і турботу про нього - помітною.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here