Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Сільський стиль для вашого саду

0
203

Створити сад в сільському стилі зовсім нескладно. На перший погляд такий сад дійсно створює враження простоти і занедбаності, але насправді кожна рослина, кожна деталь ретельно продумані. А ще багато хто думає, що він не вимагає особливого догляду - все росте як попало, але це також оманливе враження. Такий стиль ще часто називають кантрі. Подібний вид ландшафтного дизайну бере початок від звичайних сільських ділянок. Нині його вважають за краще все більше садівників, адже багато хто з нас, починаючи з діда-прадіда, - вихідці з села.

Сад в деревенском стиле
Сад в сільському стилі.

Рослини для саду в сільському стилі

Завдання саду в сільському стилі - створити враження дикої природи. Тому і використовують для його створення природні матеріали - дерево, камінь, цегла.

Обов'язковий атрибут - безліч барвистих квітів, причому, в основному, невибагливих - чорнобривців, ромашок, мальв, хризантем, лілійників, ірисів, жоржини, кучерявих троянд, хост. До речі, хости, як і папороті або лілейники, особливо доречні, оскільки витримують півтінь.

А квіти можна висаджувати хаотично. Знайдуть своє місце в саду-кантрі також декоративні злаки, хміль, дикий виноград, соняшник.

З кущів посадите бузок, шипшина, калину, жасмин.

Чудово туди впишуться і будь-які плодові дерева. А екзотика буде недоречна.

Декор сада в деревенском стиле
Декор саду в сільському стилі

Декоративні елементи для саду в стилі кантрі

Для саду в стилі кантрі цікаво підбирати декоративні елементи. Тут можна поставити кілька крамничок, іншу дерев'яну садові меблі, плетені огорожі, віз з посадженими в ній невисокими квітами.

Можна обробити проти гниття старі пні і зробити з них столики, стільчики; побудувати невеликий кам'яний парканчик. Навіть старенька драбина стане декоративним елементом, якщо прикріпіть її до дерева і пустіть по ній в'юнкі рослини, а бочку можна використовувати як підставку для контейнерного рослини.

Беседка в саду деревенского стиля
Альтанка в саду сільського стилю

Цим елементам можна надати старовинний вигляд, тоді буде здаватися, ніби сад посаджений багато років назад. Наприклад, старі ворота або арка серед заростей навіюють думки про родовому маєтку, колись стояв на цьому місці. Покинута альтанка намалює в уяві чиїсь таємні зустрічі. Імітація старовинного льоху створює враження таємничого підземелля.

Замість садових скульптур можна використовувати дерев'яні колеса від воза, чавунці, яскраво пофарбовані відра або лійки, ліхтарі, годівниці. Елементом саду в сільському стилі може стати навіть колодязь. До речі, в будинках, де є водопровід, для створення саду в стилі кантрі дизайнери будують колодязі-імітації з декоративною метою.

Дорожка из натурального камня
Доріжка з натурального каменю

Доріжки також роблять з природних матеріалів - гравію, піску, дерева. Зазвичай вони не рівні, а звивисті. Нерідко сад в сільському стилі передбачає наявність декоративного городика з пряними травами або лікарськими рослинами. Звичайний город можна прикрасити, посадивши між рядами з овочевими культурами чорнобривці, настурції, запашний горошок, інші невисокі квіти. Добре, якщо є можливість створити також декоративна водойма. Майстри будують ще й дерев'яний місток.

Сад в деревенском стиле
Сад в сільському стилі.

Чи відчуваєте єднання з природою? Значить, ваш сад-кантрі спланований правильно. І ще один важливий момент: для саду в сільському стилі зазвичай потрібна велика територія.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here