Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Весна прийшла. Пролісок.

0
138

Навесні з першими сонячними променями пробивається з-під снігу ніжна квітка. Квітка, який дарує радість і надію, квітка який говорить нам: "весна прийшла". Звичайно, ви його впізнали - це пролісок.

Пролісок (Snowdrops)

Після тривалої зими так і хочеться зібратися і поїхати в ліс за пролісками і привезти шматочок весни себе додому. Але не забувайте, що деякі види проліска внесені до Червоної Книги як рідкісні та зникаючі види. Це такі проліски, як пролісок вузьколистий, пролісок Борткевича, пролісок кавказький, пролісок Лагодехський, пролісок широколистий, пролісок складчастий, пролісок Воронова.

Пролісок (Snowdrops)

Давайте краще спробуємо виростити пролісок у себе в саду або в горщику на підвіконні. Пролісок розсаджують від цибулини, можна і від насіння, але тоді перші листочки ви побачите через 3 - 4 роки. Період висадки цибулини з липня місяця по вересень місяць. Цибулини необхідно помістити у вологий, пухкий грунт. Якщо в грунті міститься багато глини, обов'язково додайте в грунт пісок. Висаджуємо цибулини групками, поглиблюючи в грунт на 5 см. Цибулина повинна бути цільною, щільною і твердою, без цвілі і будь-яких відростків. Якщо ж цибулина вже випустила пагони, значить, таку цибулину необхідно терміново висаджувати. Проліски необхідно висаджувати так, що б частину дня вони перебували в тіні. Для квітки досить буде перебувати пару годин під весняним сонечком. Щоб створити весняну галявину висадіть поруч з пролісками крокуси, нарциси, медунки.

Пролісок (Snowdrops)

По догляду проліски невибагливі, пересаджувати їх не треба. Досить підтримувати вологий грунт і проліски будуть пробиватися щороку, без вашої участі. Якщо ж вирішили пересадити пролісок в інше місце, то робіть пересадку не чекаючи закінчення цвітіння квітки.

Пролісок (Snowdrops)

Проліски, або галантус (и) налічують близько 18 видів. Пролісок досягає в довжину 10-15 см. І він необов'язково білосніжний і в формі дзвіночка, яким ми звикли його бачити. Проліски бувають різних кольорів і форм, є, наприклад, жовті проліски, у формі кулі. Це тому, що ростуть проліски не тільки в лісах, а й у горах, вздовж річок, на луках. Залежно від виду проліска, місцевості, де він росте, змінюється його форма і колір.

Пролісок (Snowdrops)

Але в будь-якому випадку пролісок - це перша весняна квітка. Зробіть собі подарунок: посадіть у себе вдома або на дачі цей чудовий квітка, і ви перші дізнаєтеся про прихід весни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here