Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як цвіте амариліс!

0
57

Продовжу знайомити вас, дорогі друзі, з моїми квітучими вихованцями. Ще одна рослина, яке купила, як екзотичне - Амариллис беладона (Amarýllis belladónna).

Амариліс беладона (Amar & amp; yacute; llis bellad & amp; oacute; nna)

Багато вирощують його, як кімнатний, а у мене він росте у відкритому грунті. Навесні випускає розкішний віяло темно-зеленого листя, але живуть вони недовго, незабаром засихають. Квітконіс з'являється лише в кінці липня, початку серпня, можна сказати, на порожньому місці! Якщо подивитеся на фото, відразу зрозумієте, про що мова. Квіти мають ніжний карамельний аромат. Всі, хто бачив мої квітучі амариліси, були впевнені, що це штучні квіти! Як забавно спостерігати їх здивовані обличчя, коли переконувалися в зворотному!

Я не викопувати цибулини щороку, вони чудово зимують в грунті, навіть укриття не потрібно. Коли цибулини в спокої, їм навіть вологість грунту не важлива. Інша річ, коли амариліс цвіте, тут важливо підтримувати постійну вологість на клумбі. Можна висадити на неї який-небудь не агресивний почвопокровнікі, (вребейнік монетчатий, наприклад), вологість буде підтримувати легше, та й виглядати квітучий амариліс на зеленому тлі буде ефектніше.

Знаєте, що найголовніше при вирощуванні амариліса в саду? Не забути місце, де він посаджений!

Сподіваюся, мої амариліси сподобалися вам!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here