Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як садити моркву правильно

0
53

Перед тим як садити моркву потрібно ретельно підготувати грядку. За дві три тижні до посадки в грядку потрібно внести добрива (бажано органічні) і перекопати. Коли грядка перекопана, потрібно добре продренувати грунт. Майте на увазі що морква вимоглива до грунту, довгі й рівні коренеплоди виростають тільки на глибоко оброблених легких ґрунтах.

Насіння підбираємо по сорту, і за принципом довіри до виробника обладнання. Далі в грядці потрібно виконати ряди на відстані приблизно 10 - 15 см. Один від одного. Потім поливаємо рядки водою і закладаємо насіння на відстані 5 - 10 см. Після висаджування рекомендується накрити повітряпроникною плівкою.

Морковь (Carrots)
Морква (Carrot)

Як і будь-яке інше рослина, морква вимагає догляду. Коли морквина проросте, потрібно прополоти, щоб не дати бур'яну її заглушити. Якщо дуже спекотне літо, потрібно помірно і регулярно поливати.

Найнебезпечнішим ворогом є морквяна муха, яка виїдає ходи в коренеплодах, після чого вони починають гнити. Найбільш ефективними методами боротьби з цією хворобою - перед посівом обробити грунт піріміфос-метилом або чергувати ряди морквини з цибулею або часником.

Ну ось мабуть і все. Як видно, нічого складного в посадці і вирощуванні моркви немає. Дотримуйтесь вищевикладеним рекомендаціям і хороший урожай вам гарантований.

Морква (Carrots)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here