Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Створюємо італійський сад на маленькому просторі

0
199

Якщо ви дуже обмежені в площі, але хочете почувати себе на дачі, як на курорті, італійський сад - ваш кращий вихід. Холлі і Джон, в'їжджаючи в своє нове житло в минулому році, і не підозрювали, наскільки полюблять бувати в саду після цілого життя в мегаполісі. Але виявилося, що їх будинок має дуже скромний ділянку, і обладнати його як слід досить складно. І все ж, після довгих досліджень, вони зупинилися на італійському стилі, який найбільше підходить до обмежених просторів. Саме в його мініатюрності і народжується поезія, яка нагадує про Мілані, Венеції і домашньому вини. Подивимося, як їм це вдалося?

італійський сад

Якщо ви хочете повторити цей експеримент, то вам слід знати, що без мощення вам не створити атмосферу маленького європейського саду. При тому, що частіше за все плитка - найбільша стаття витрат в організації патіо або тераси при будинку, вона і сама ефектна.

італійський сад

Мощений дворик, оточений пишною зеленню, посеред якої стоїть витончена кована столова група - саме те, що робить Італію Італією. Або ж вашу дачу - італійської.

італійський сад

Щоб дійсно оточити патіо зеленню на всіх рівнях, тут вдалися до цікавої ідеї розміщення кашпо з рослинами прямо на паркані. Таким чином ви можете створювати не тільки повноцінне вертикальне озеленення, а й складати візерунок з декоративно-листяних або квітучих рослин. Наприклад, в шаховому порядку.

італійський сад

Дуже ефектним прийомом в ландшафтному дизайн є пергола. Вона робить сад більш буржуазним, елегантним, європейським. Тут замість маленької конструкції спорудили цілий тунель за допомогою залізного каркасу, але витрати на установку повністю виправдали себе чарівним результатом.

італійський сад

Каркасних тунелем зовсім не обмежилися, і внизу ви бачите безліч рослин, як рослин, так і висаджених прямо в грунт. Деякі з них спеціально підстрижені, інші - буйно ростуть і створюють атмосферу тропічного саду. Крім того, тут є і лава, на якій дуже зручно відпочивати в тіні. З цього ми можемо винести важливий урок. Якщо ви почали організовувати якийсь простір на дачі (кут або частину ділянки) слід вкласти в нього всі сили і не кидатися на інші ідеї, поки не доробите цю. Адже можна було б просто поставити каркас, посадити кучеряві рослини і прокласти доріжку. Але при належному старанні і додатковим елементах, таких як, наприклад, підвішений французький свічник, це місце стало буквально чарівним.

італійський сад

Палісадник в цьому будинку виглядає і зовсім як якийсь сад при маєток. Як видно на фото зверху, зліва розташований вхід на ділянку, праворуч - вхід в будинок, але перед тим, як зайти всередину, ви можете повернути ліворуч або праворуч, заглиблюючись в райські гущі.

італійський сад

З іншого боку будинку ми бачимо ще одне патіо, на якому зручно почаювати або просто посидіти з друзями. Крім того, тут розташований парасольку від сонця, і іноді господарі виносять гамак з м'яким матрацом. Справа є "потайний хід" в іншу частину саду, яким, до речі, користуються не тільки діти, а й дорослі. Такі маленькі деталі і ідеї, як цей секретний лаз, втілені на ділянці, роблять ваш сад особливим і рідним.

італійський сад Хорошим прикладом декорації в італійському стилі може служити столова група на фотографії зверху. Таку елегантну чорну меблі можна купити буквально в будь-якому магазині, але ось особливий стіл був зроблений господарями самостійно. Саме він робить сад вишуканим і оригінальним.

італійський сад

Як видно на цій фотографії, знятої з другого поверху будинку, ділянка дійсно зовсім крихітний і знаходиться в дуже скрутному становищі з усім сторін. Але завдяки продуманій висадки рослин, які займають все яруси, зсередини це зовсім не відчувається.

італійський сад

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here