Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Як я садив квіти на дачі

0
379

Вітаю, дорогі друзі. Весна це пора пробудження і народження нового. Світ стає яскравішим, ароматні. В цей самий час, поки температура повітря помірна (приблизно, 22-24 ° C), людини тягне на природу. Шашлики, вечори біля вогнища не можуть залишитися осторонь. Хочеться використовувати всі принади цієї пори року і зануритися в достаток природи. Тому, ці вихідні, ми вирішили провести на дачі, в колі друзів. Але як завжди, вибираючись на дачну ділянку, ми виконуємо якусь роботу. Як ви всі знаєте, на дачі завжди повно справ і вони ніколи не закінчуються. Цього разу ми зайнялися посадкою квітів. Про це і піде мова в цій замітці.

З роботи, мати привезла безліч різновидних квітів. Це були кучеряві троянди, конвалії, сентябрінкі. Деяких, навіть, назви не знаємо. Сподіваюся, це не бур'яни.

саджанці квітів

На жаль, ми затягнули з посадкою і саджанці трохи зів'яли. Не звертаючи на це уваги, приступив до посадки рослин. В першу чергу, я взявся за троянди. Викопав не більшу лунку і помістив в неї корінь рози. Після цього, закопав землею і гарненько утрамбував.

корінь рози

У мене було два кореня троянди, які я посадив уздовж невеликої алеї. Щоб, бува, не наступили на саджанці, я відгородив їх дерев'яними кілочками. Якщо вже наступати, то на кілочки.

саджанці троянд

саджанця троянд

Решта рослини я посадив біля хвіртки, при вході на дачну ділянку. Стан їх було гнітючим. Залишається тільки сподівається на те, що вони приживуться і почнуть цвісти.

квіти біля хвіртки

квіти при вході на дачну ділянку

На це пішло трохи більше півгодини, але якщо все це зацвіте, то буде радувати жіночий погляд велика кількість часу. На наступних вихідних, ми точно зможемо з'ясувати, хто прижився, а кому не судилося. Якщо вам цікава історія і життя цих квітів, то відпишіться в коментарях, і я додам нові фотографії.

Тепер, хотілося б дізнатися, у моїх читачів, які квіти садите ви? Яке цвітіння і як складно доглядати за такими рослинами? Одна знайома використовує пелюстки троянд для косметичної маски. А що цікавого розкажіть ви?

Всього доброго і до нових зустрічей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here